موتور فروش
موتور فروش
موتور فروش,بهترین موتور سیکلت‌های برقی کدام اند ؟,بهترین موتور سیکلت‌های برقی,موتورسیکلت هوندا کلیک,موتور سیکلت وسپا,موتور سیکلت بنلی,

بهترین موتور سیکلت‌های برقی کدام اند ؟

موتورسیکلت های برقی کم کم طرفداران زیادی پیدا می کنند. در اینجا لیست بهترین گزینه های موجود در بازار امروز جهان را گردآوری کرده ایم.

موتور فروش | بهترین موتور سیکلت‌های برقی کدام اند ؟

عصر خودروهای برقی در راه است و صنعت خودروسازی قطعاً از این روند پیروی می کند. نه تنها خودروهای برقی اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب است بلکه موتورسیکلت های برقی نیز به آرامی در حال کسب محبوبیت هستند. به این ترتیب، امروزه هنگام خرید یک موتورسیکلت برقی، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. در حالی که بیشتر موتورسیکلت‌های برقی برای سبک زندگی شهری ساخته شده اند و برای افرادی که فقط نیاز به رفت و آمد روزانه دارند مناسبند برخی از دوچرخه‌های برقی در حال مبارزه با سوپر دوچرخه‌های گازسوز هستند و گشتاور و عملکرد بیشتری نسبت به رقبای کلاس لیتری خود ارائه می‌دهند. موتورسیکلت های برقی به زودی سهم خود را در بازار افزایش خواهند داد. این لیست 10 موتورسیکلت برقی برتر بازاراست که به معرفی و بررسی آنها خواهیم پرداخت.

Zero S،  قیمت: 12,995 دلار

 

سازنده آمریکایی Zero Motorcycles (الکتریک کراس سابق) این موتورسیکلت برقی خیابانی را توسعه داده است. تجهیزات استاندارد Zero S در Zero S شامل حالت های Eco و Sport سواری است و یک برنامه تلفن همراه اختصاصی همیشه به شما کمک می کند تا از آمار سواری و سفارشی سازی خود مطلع باشید.علاوه بر این، Zero S دارای حداکثر سرعت 98 مایل در ساعت است.

به گفته Zero Motorcycles، موتورسیکلت Zero S می‌تواند تا 30 مایل شارژ شود و حتی این موتورسیکلت برقی قابلیت شارژ شدن از پریزهای خانگی معمولی را نیز داراست.

Energica Ego، قیمت: 19,540 دلار

Energica با افتخار Energica Ego، موتورسیکلت فوق‌الکتریک خود را «با بالاترین عملکرد موتورسیکلت الکتریکی در جهان» می‌نامد. Energica Ego با ارائه سوپر دوچرخه های کلاس لیتری گازسوز، گشتاور فوق العاده ای معادل 159 پوند فوت ایجاد می کند. حداکثر سرعت 145 مایل در ساعت Energica Ego بسیار سخت است، به خصوص وقتی در نظر بگیرید که موتورسیکلت برقی برد قابل توجه 260 مایل را ارائه می دهد که بیشتر از بسیاری از موتورسیکلت های مسافربری است. حتی در حالی که Ego خود یک وسیله فوق‌العاده چشمگیر است، نسخه‌های ویژه‌ای دارد که می‌توانند حتی چشمگیرتر باشند، مانند Energica Ego+ RS یا Ego Tricolore.

Tacita T-Cruise Urban، قیمت : 13,799 دلار

اگر از طرفداران موتورسیکلت‌های کروزر هستید، حرکت به سمت دوچرخه‌های برقی مشکل‌ساز است، زیرا حس سواری در موتورسیکلت کروزر آمریکایی و تعویض دنده‌ها در موتورسیکلت‌های با باتری و بدون کلاچ وجود ندارد. با یک بسته باتری بزرگ 17.2 کیلووات ساعتی، T-Cruise Urban از Tacita یک موتورسیکلت الکتریکی است که به شما امکان می دهد سفرهای جاده ای طولانی داشته باشید.

در واقع، گیربکس 5 سرعته Tacita T-Cruise Urban فقط یک حقه نیست، بلکه در واقع به خنک تر ماندن باتری کمک می کند و مصرف برق موتور را کاهش می دهد. به این ترتیب، مطمئناً می توانید از این رزمناو برقی به عنوان یک سواری روزانه استفاده کنید و حتی آن را برای سفرهای طولانی در آخر هفته ها بیرون ببرید و از تجربه موتورسیکلت کروزر آمریکایی بدون ردپای کربن لذت ببرید.

Energica Experia، قیمت: 23,750 دلار

Energica مطمئناً میراث و اعتبار زیادی در دنیای موتور سیکلت برقی دارد و با موتور سیکلت Experia خود یک موتور برقی فوق العاده ارائه کرده است. برد الکتریکی ترکیبی 176 مایلی به Energica Experia کمک می کند تا یک گردشگر شایسته و مورد اطمنیان باقی بماند.

Energica می گوید که Experia شاید تنها موتورسیکلت برقی باشد که با تمرکز بر دوربرد و راحتی راکب و سرنشین از پایه برای سفر ساخته شده است،. علاوه بر این، این موتور سیکلت توریستی شیشه های جلو قابل تنظیم و ظرفیت کل چمدان تقریباً 4 فوت مکعب را ارائه می دهد.

 

Harley-Davidson Livewire ONE، قیمت: 22,799 دلار

موتورسیکلت برقی هارلی دیویدسون زمانی که در سال 2019 در دسترس عموم قرار گرفت، محبوبیت زیادی کسب کرد. متأسفانه، انتقادهای زیادی نیز به دلیل قیمت 30000 دلاری خود دریافت کرد.

در سال 2021، هارلی دیویدسون، Livewire را به زیرمجموعه خود اضافه کرد و امروز، Livewire ONE با قیمت 22799 دلار در دسترس است. Livewire ONE با 100 اسب بخار قدرت با 86 پوند فوت گشتاور، حداکثر سرعت 110 مایل در ساعت را دارا است. اگر Livewire ONE را یک هارلی دیویدسون برقی بنامیم کاملاً اشتباه نیست، اما این برند اکنون هویت خاص خود را دارد، هویتی که در تلاش است آن را تقویت کند.

Lightning LS-218 ، قیمت: 38,988 دلار

لایتنینگ موتورز به حداکثر سرعتی که با سوپربایک الکتریکی خود، LS-218 توانسته است دست یابد، کاملاً افتخار می کند. به طوری که نام این موتورسیکلت برقی به خاطر سرعت بالای خود گرفته شده است. لایتنینگ LS-218 یکی از سریع‌ترین و قوی‌ترین موتورسیکلت‌های الکتریکی است که 244 اسب بخار قدرت و 220 پوند فوت گشتاور تولید می‌کند.

در واقع، لایتنینگ LS-218 برد فوق العاده 335 مایلی دارد (اگر بزرگترین بسته باتری 28 کیلووات ساعتی را انتخاب کنید). گزینه های دیگر باتری شامل باتری 255 مایلی 20 کیلووات ساعتی و همچنین باتری 15 کیلووات ساعتی 188 مایلی است. LS-218 یک موتورسیکلت واقعاً فوق‌الکتریک است که شما را کاملاً تحت تأثیر قرار می‌دهد.

Harley-Davidson Livewire S2 Del Mar، قیمت: 15,499 دلار

دومین موتورسیکلت الکتریکی از Livewire، زیرمجموعه برقی هارلی دیویدسون، Livewire S2 Del Mar است که جایگزین ارزان تری است. این موتورسیکلت الکتریکی Livewire حدود 15499 دلار قیمت دارد که به طور قابل توجهی کمتر از ONE است.

S2 دلمار یک دوچرخه برقی چابک برای محیط شهری است که برد 113 مایلی را ارائه می دهد. S2 دلمار با توانایی رسیدن از 0 به 60 مایل در ساعت تنها در 3 ثانیه، یک دوچرخه برقی بسیار چشمگیر است و ستاره این نمایشگاه خیره کننده، گشتاور 194 پوند فوت آن است.

Arc Vector، قیمت: 120,000 دلار

برد 271 مایلی در Arc Vector دومین نکته تاثیرگذار در مورد این موتورسیکلت الکتریکی است. البته اولین مورد، ظاهر آینده نگر و قدرتمند دوچرخه است.

بعلاوه، وکتور فقط 40 دقیقه طول می کشد تا کاملا شارژ شود و با حداکثر سرعت 125 مایل در ساعت، Arc Vector می تواند از 0 تا 60 را تنها در 3.2 ثانیه طی کند. متأسفانه نکته منفی این موتورسیکلت قیمت بالای 100000 دلاری آن است.

Zero FX، قیمت: 12,995 دلار

دوچرخه‌های برقی خاکی امروزه در بازار چندان رایج نیستند، اما Zero Motorcycles دارای یک ترکیب چشمگیر از ورزش‌های دوگانه در است. Zero FX یک دوچرخه خاکی برقی است که با گشتاور 78 پوند فوتی ارائه شده و می تواند مسیرهای روی آسفالت و خاکی را کاملاً ترکیب کند.

با استفاده از این دوچرخه خاکی برقی از Zero Motorcycles، دیگر نگران تعویض روغن، کثیفی یا گرفتگی فیلترهای گرد و غبار نخواهید بود.

Sondors Metacycle، قیمت: 6,500 دلار

Sondors Metacycle یک موتورسیکلت فوق العاده محبوب است و در بازاری پر از موتورسیکلت های برقی گران قیمت، Sondors Metacycle 6500 دلار قیمت دارد و یک معامله فوق العاده برای موتور سیکلت EV ارائه می دهد.

جدای از سبک بصری منحصر به فرد Sondors Metacycle، این دوچرخه تا 60 مایل برد الکتریکی را ارائه می دهد که برای پوشش یک مسیر ​​رفت و آمد متوسط کافی است. به‌علاوه، سرعت شارژ سریع Metacycle آن را برای داشتن یک سبک زندگی پرهیاهوی شهری راحت می‌کند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *